Kolekcja SleepMed Hybrid Plus to materace hybrydowe najwyższej jakości, które zapewnią Ci niezapomniany komfort. Jeśli nie chcesz stawiać na żadne kompromisy, a dbałość o szczegóły podczas produkcji jest dla Ciebie kluczowa, podłoża do spania z serii SleepMed Hybrid Plus to dla Ciebie doskonały wybór. Poznaj ich charakterystykę i upewnij się, że spełnią wszystkie Twoje oczekiwania.

Warstwy w materacach hybrydowych SleepMed

Materace hybrydowe od marki SleepMed z kolekcji Hybrid Plus są produkowane z dbałością o najmniejsze szczegóły. Swoje niepowtarzalne właściwości zawdzięczają sześciu ciekawym technologiom.

 • Seria SleepMed Hybrid Plus - charakterystyka produktówSprężyny typu Multi — to innowacyjne rozwiązanie, które zapewnia 2 razy więcej punktów podparcia, niż standardowe sprężyny kieszeniowe. Dzięki nim materace są elastyczne punktowo i równomiernie rozkładają cały ciężar ciała użytkownika. Tym samym możliwe jest zapobieganie nadmiernym napięciom mięśniowym i zapewnienie komfortu.
 • VPPHR — to wysokoelastyczna pianka, która stabilnie podpiera ciało i charakteryzuje się dobrą wentylacją. Ma różne strefy twardości i stanowi jedną z podstawowych warstw wkładu.
 • Flexi Foam — to kolejna pianka wysokoelastyczna. Produkowana z zastosowaniem technologii Airforce. Zapewnia osobie śpiącej odczucie miękkości, sprężystości i elastyczności.
 • Airforce — to innowacyjny system nacinania pianki, który SleepMed wykorzystuje w celu zapewnienia użytkownikom nieustannego przepływu powietrza wewnątrz materaca. Jest to kluczowe dla komfortu termicznego i higieny.
 • VitaRest® – to pianka termoelastyczna, która stanowi kluczowy element rdzenia materaców z serii SleepMed Hybrid Plus. Jest funkcjonalna, trwała, a przede wszystkim komfortowa.
  Taśma 3D – stanowi jeden z elementów składających się na pokrowiec. Maksymalizuje efektywność przepływu powietrza w materacu.

SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus to podstawowy model wchodzący w skład kolekcji Hybrid Plus. Jest to dobra propozycja dla wszystkich osób, które szukają wysokiej klasy materaca hybrydowego w adekwatnej cenie. Jeśli zdecydujesz się na zainwestowanie w to podłoże do spania, uzyskasz swobodę w zakresie zmian pozycji podczas snu, a także stabilne podparcie ciała.

Model Comfort Plus, podobnie jak wszystkie materace z kolekcji SleepMed Hybrid Plus, posiada pokrowiec Merced. Jego struktura zapewnia swobodny przepływ powietrza przez całą noc, a dodatkowo gwarantuje użytkownikowi przyjemne uczucie delikatnego masażu, które sprawia, że czas spędzony w łóżku staje się wyjątkowo przyjemny.

SleepMed Hybrid Premium Plus

Wysoki komfort snu może zapewnić Ci SleepMed Hybrid Premium Plus. Jest to materac dopracowany w najmniejszych szczegółach, którego wkład ma wysokość 27 cm. Czym charakteryzuje się jego konstrukcja i co sprawia, że zapewnia spersonalizowane wsparcie ciału użytkownika?

 • Odwracalność — żywotność materaca jest przedłużona ze względu na możliwość wykorzystywanie każdej z jego stron.
 • Wybór 6 twardości — z materacem SleepMed Hybrid Premium Plus zyskasz idealne podparcie, dopasowane do Twoich potrzeb. Jest to możliwe dzięki opcji przekładania poszczególnych warstw i dokonywania zmian w ich kolejności.
 • Pokrowiec przystosowany do prania — wyjątkowy pokrowiec Merced możesz regularnie zdejmować dzięki obecności specjalnego zamka, a następnie prać w temperaturze 60 stopni Celsjusza.
 • Wyrób medyczny — materac posiada status wyrobu medycznego i jest przeznaczony do profilaktyki wad rozwojowych układu mięśniowo-kostnego.
 • Wentylacja — struktura pianek w połączeniu z pustymi przestrzeniami między sprężynami kieszeniowymi sprawia, że SleepMed Hybrid Premium Plus wyróżnia się doskonałym przepływem powietrza.
 • Ekologiczna pianka — odpinany top tego materaca wykonano z pianki Celsius-Waterlily®, której produkcja nie szkodzi środowisku naturalnemu. Jest wygodna, bezpieczne i ekologiczna.

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Ostatni model hybrydowy z asortymentu marki SleepMed to Hybrid Supreme Plus. Jego unikalną cechą jest wysokość 29 cm. Podobnie jak pozostałe egzemplarze z kolekcji Hybrid Plus, posiada 7-strefowy wkład kieszeniowy, a także odpinany top.

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus dostępny jest w różnych rozmiarach. Sprawdzi się zarówno w dużym łóżku małżeńskim 180 × 200, jak i w pokoju młodzieżowym, w którym stelaż ma wymiary 80×200. Uczucie odprężenia, bezpieczne podparcie pleców i higiena w sypialni z tym podłożem do spania są dostępne dla każdego.

SleepMed kieruje swoją kolekcję Hybrid Plus do najbardziej wymagających klientów. Zastanów się nad tym, jakie są Twoje indywidualne potrzeby. Kiedy już poznasz własne wymagania, z pewnością dopasujesz do nich jeden z materaców hybrydowych od marki SleepMed.

wyrób medycznySleepMed Hybrid Comfort Plus, SleepMed Hybrid Premium Plus i SleepMed Hybrid Supreme Plus to materace przeznaczone do profilaktyki wad rozwojowych układu ruchowego (mięśniowo-kostnego) oraz zdrowego snu. Producent: SleepMed. Przedstawiciel i prowadzący reklamę: ABCOMFORT Sp. z o.o.