Cenisz sobie możliwość dostosowywania materaca do własnych potrzeb? A może bardzo zależy Ci na tym, aby wybrany przez Ciebie produkt towarzyszył Ci przez długie lata? Oba te warunki są spełnione przez Hilding Modern – nowoczesny, wysokoelastyczny materac piankowy.

Wspaniały wybór dla par

Wybór materaca dla jednej osoby jest bardzo trudny i potrafi trwać w nieskończoność. A co dopiero wtedy, gdy właściwości mają odpowiadać dwóm osobom na raz! Odmienne preferencje i potrzeby to jedno, ale w przypadku par mamy do czynienia również z różnym wzrostem i masą ciała. Na co w takim razie zwracać uwagę, aby uniknąć porannego bólu pleców i złego humoru wynikającego z nieudanego nocnego wypoczynku? Podstawowymi parametrami są oczywiście wypełnienie i twardość. W tej sytuacji Hilding Modern to rozwiązanie wręcz idealne, ponieważ właśnie w takich sytuacjach świetnym wyborem jest kupno materaca o dwóch twardościach. Jedna strona jest twarda, ale wystarczy przewrócić materac o 180 stopni i uzyskuje się bardzo twarde podłoże! Dzięki temu można przetestować dwa różne poziomy komfortu i wybrać ten, który odpowiada najbardziej użytkownikom. Obie strony zostały podzielone na siedem zróżnicowanych stref twardości, które pozwalają na odpoczynek mięśni i wspierają ciało osoby śpiącej tak, że ruchy drugiej osoby są niemal nieodczuwalne.

Wyrób stworzony z myślą o alergikach

Dla kogo materac Hilding Modern?Sklep z materacami Hilding miał na uwadze osoby wrażliwe na wszelkiego rodzaju alergeny podczas tworzenia swoich produktów. Zarówno pokrowiec jak i wkład materaca został stworzony w taki sposób, aby ograniczać tworzenie i gromadzenie się szkodliwych dla zdrowia mikroorganizmów. Antyalergiczny pokrowiec Cashmere to produkt składający się kaszmiru i wiskozy wysokiej jakości. Ma właściwości, które izolują przed zimnem i absorbują do 40% wilgoci z otoczenia. Zdrowe i higieniczne środowisko do spania jest zapewnione również dzięki temu, iż materiał zewnętrzny bez obaw można zdjąć za pomocą zamka rozdzielczego, a sama tkanina może być prana w pralce. Stworzone we wkładzie otwory wentylacyjne pozwalają na swobodny przepływ powietrza, co uniemożliwia gromadzenie się wilgoci i zanieczyszczeń.

Materac dla aktywnych

Wnętrze materaca Hilding Modern zostało wykonane z dwóch rodzajów pianek: pianki wysokoelastycznej oraz hybrydowej. Pierwsza z nich wykazuje się zwiększoną sprężystością, wytrzymałością i odpornością na odkształcenia. Dzięki temu ciało użytkownika jest idealnie podparte i szybciej się regeneruje – jest to szczególnie ważna zaleta dla osób, które lubią uprawiać sporty. Materac do spania Hilding Modern składa się również z hybrydowej pianki o strukturze otwartokomórkowej – to z kolei gwarancja optymalnego przepływu powietrza wewnątrz wyrobu.

Niełatwo stworzyć produkt, który będzie odpowiadał wymaganiom tak dużej grupy osób. Każdy użytkownik ma inne potrzeby, ale Hilding Modern to model, którego zakup warto rozważyć – szczególnie wtedy, gdy użytkownik lub użytkownicy preferują sen na twardym podłożu.

 

Materac polecany przez: https://www.zdrowykregoslup.pl/