Dobór materaca jest niezwykle ważny i skomplikowany szczególnie wtedy, gdy w grę wchodzą specjalne wymagania użytkownika. W ciągu dnia nie zawsze kontrolujemy swoją pozycję ciała, szczególnie wtedy, gdy wielogodzinne siedzenie przed komputerem lub praca fizyczna daje się we znaki. Co zrobić w takiej sytuacji? Najlepszym wyborem będzie poszukanie podłoża do spania, które wyróżnia się swoimi niesamowitymi właściwościami – przykładem takiego produktu jest Hilding Rumba.

Wygodny materac prozdrowotny

Skąd wiedzieć, że wybrany materac jest faktycznie wart swojej ceny? Możliwości są dwie: przede wszystkim warto przeczytać opinie w internecie, a także spojrzeć na certyfikaty, które produkt otrzymał. Oczywiście nie wszystkie wyroby je posiadają i to jest jak najbardziej w porządku – jednak w przypadku chronicznego bólu pleców lub innych nieprzyjemnych dolegliwości, to właśnie te wyróżnienia mogą nakierować konsumenta na konkretny materac. Co zasługuje na największą uwagę w przypadku tego wyrobu to to, że otrzymał on status produktu medycznego, który oznacza, że spełnia wszystkie wymagania dotyczące bezpieczeństwa użytkownika oraz ochrony środowiska. Poza tym, Hilding Rumba może się poszczycić certyfikatem jakości AEH, który potwierdza, że spełnia on najwyższe standardy w zakresie ergonomii, higieny, klimatu i trwałości. Co o tym świadczy? Liczne testy i badania oraz szczegółowe analizy przeprowadzone w Laboratorium Sleep-Lab! Nie bez znaczenia pozostaje przyznany certyfikat Oeko-Tex Standard 100 – jeden z najważniejszych światowych znaków gwarantujących bezpieczeństwo tekstyliów.

Produkt idealny dla tych, którzy lubią mieć wybór

Hilding Rumba - materac dla wymagającychMarka Hilding jest na rynku już od wielu lat. Przez ten czas zdążyli poznać wszystkie wymagania klientów oraz wprowadzić liczne innowacje. Co w takim razie wyróżnia materace Hilding? Wiele modeli jest dostępnych w kilku pokrowcach do wyboru – i jest to między innymi Hilding Rumba! Wydawać by się mogło, że jest to nieznaczący element podłoża do spania, ale to przecież właśnie ta tkanina znajduje się najbliżej ciała użytkownika oraz w dużej mierze odpowiada za higienę snu. Decydując się na ten model można wybierać spośród dwóch dostępnych materiałów. Pierwszy pokrowiec – Elips – został wykonany z jedwabistej i miłej w dotyku tkaniny, która jest elastyczna i trwała. Ponadto można ją prać w pralce w temperaturze nieprzekraczającej 60°C. Druga opcja to pokrowiec Velur – innowacyjny produkt pikowany pianką Visco. Jest specjalnie zaimpregnowany i hamuje rozwój roztoczy i pleśni, a dodatkowo w łatwy i szybki sposób można go wyprać w temperaturze do 30°C. Oba modele posiadają uchwyty, które zdecydowanie ułatwiają przenoszenie lub obracanie materaca na drugą stronę. Jeśli przyszedł czas na wypranie pokrowca, jest to żaden problem, ponieważ obie tkaniny są wyposażone w wygodny zamek rozdzielczy, który znacznie ułatwia oraz przyspiesza proces zdejmowania.

Niespotykany komfort

Hilding Rumba to materac, który nie bez powodu zyskał tak wiele certyfikatów. Został stworzony z pianek wysokiej jakości, które są odporne na odkształcenia oraz bezkonkurencyjnie podpierają ciało użytkownika. Jego twardość jest określana jako średnia (czyli taka, która najlepiej sprawdza się u osób o wadze poniżej 80 kg), ale należy pamiętać o tym, że jest to odczucie subiektywne. Na uwagę zasługują także specjalne rowki i profilowania utworzone we wkładzie, które zapewniają odpowiednią wentylację wewnątrz produktu oraz przyczyniają się do tego, że jest to produkt antyalergiczny.

Powyższe cechy to tylko niektóre zalety tego produktu! Jeśli szukasz materaca na lata spełniającego oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów – zwróć uwagę na Hilding Rumba.

 

Materac polecany przez: https://www.zdrowykregoslup.pl/