Prawidłowy sen zapewnia regenerację całego ciała, czyli mięśni oraz umysłu. Jest to kluczowy element do zapewnienia sobie efektywnego dnia, dobrego samopoczucia oraz zdrowego kręgosłupa. Ważne jest zatem, aby odpowiednio wybrać materac, który będzie dopasowany pod nasze indywidualne potrzeby, umożliwiając w ten sposób optymalny wypoczynek. To właśnie dlatego wybór odpowiedniego materaca jest tak ważny.

Materace od Hilding Anders

Hilding Anders oferuje wyjątkowe materace, które odpowiednio wspomogą zdrowy oraz regenerujący sen. Dzieje się to za sprawą wyznawanej przez producenta, kształtowanej przez lata doświadczenia filozofii, która opiera się o kilka kluczowych czynników. Zaliczamy do nich:

  • ergonomię – umożliwia ona jak najlepsze dopasowanie się materaca do indywidualnych kształtów użytkownika oraz krzywizn jego kręgosłupa;
  • zdrowy mikroklimat – w materacu nie rozwijają się pleśń czy grzyby, dzięki materiałów odprowadzających wilgoć i zapewniających swobodną cyrkulację powietrza;
  • higienę – jej zachowanie jest niezwykle ważne przy regenerującym śnie, dlatego materace od Hilding Anders posiadają różne rozwiązania, które pomagają ją zachować.

Hilding – prawdopodobnie najlepsze materace na rynkuHilding Anders zapewnia szeroki asortyment, dzięki czemu bez trudu znajdziemy model najlepszy dla siebie. Warto zaznaczyć, że materace te są niezwykle wytrzymałe i trwałe, a ich produkcja jest zgodna z aktualną ustawą o ochronie środowiska naturalnego. Materace producenta Hilding Anders znaleźć można pod własnymi markami jak Hilding czy Curem, ale także pod markami innych producentów. Zaliczyć do nich można między innymi produkty z serii Natura i Galaxy dla Agata Meble, Immensity dla Black Red White, czy też dla mniejszych graczy jak Pan Materac i Senpo. Specjalna linia innowacyjnych materacy powstała także dla EMBE Sp. z o.o – mowa o materacach SleepMed. Co takiego je wyróżnia?

 

Materace SleepMed – czym są?

Materace SleepMed posiadają właściwości prozdrowotne, które w pozytywny sposób oddziałują na zdrowie użytkownika. Ich bezpieczeństwo oraz jakość potwierdza certyfikat nadawany przez Szwajcarski Instytut AEH – posiada go każdy materac SleepMed. Wszystkie produkty cechują się niezwykłą wygodą, a ponadto zapewniają optymalne podparcie, redukcję drgań oraz nie ulegają odkształceniom. Posiadają także możliwość regulacji twardości, którą można dopasować do swoich potrzeb. Można tutaj wyróżnić materace piankowe posiadające w swoim wnętrzu zaawansowane pianki, w tym termoelastyczne, które reagują na ciepło ludzkiego ciała i na tej podstawie dostosowują się do naturalnych krzywizn kręgosłupa użytkownika. Materace SleepMed to także materace ortopedyczne, które doskonale sprawdzą się w przypadku bólu i schorzeń kręgosłupa.

Materace od Hilding Anders zapewniają wysoki poziom komfortu użytkowania, na który zasługuje każdy z nas. Jeśli jednak nasze oczekiwania są naprawdę wysokie, warto odwiedzić sklepy z materacami SleepMed, które doskonale sprawdzą się w przypadku osób schorowanych, z problemami z kręgosłupem, a także i tych, którzy oczekują naprawdę wysokiej jakości odpoczynku.