Dzielisz łóżko z partnerem, ale występuje między wami znaczna różnica wagowa? Przez to, wspólne noce kończą się kłótniami i spaniem jednego z was na niewygodnej kanapie? Przeczytaj artykuł, by dowiedzieć się, jaki produkt powinniście wybrać. 

Niezależne punkty podparcia 

Materace dla pary o różnicy wagowej powinny być dobrze przemyślane. Nasza pierwsza propozycja to materac Hilding Electro. Jest to niezwykle nowoczesny i wielofunkcyjny materac hybrydowy, który nada się parom. Posiada nieocenione zalety sprężyn Multipocket oraz pianki hybrydowej Fusion. Dzięki nim staje się niezwykle wytrzymałym i odpornym nawet na duży nacisk produktem. Dodatek pianki wysokoelastycznej połączonej z taflą Sizalu, sprawia, że twardość konstrukcji jest bardzo wysoka. Zyskasz możliwość dopasowania materaca do aktualnych preferencji – swoich oraz partnera. Materac zapewnia więcej niezależnych punktów podparcia, co wpływa na jego elastyczność punktową. Sprawdzi się w sypialni par, których różnica wagowa jest większa niż 30 kilogramów.

Wysoka elastyczność punktowa 

Najlepsze materace dla pary o różnicy wagowejDrugi produkt, którym powinny zainteresować się pary, szukające nowego materaca to Hilding Dance. Jest to materac hybrydowy zbudowany z siedmio-strefowego systemu malutkich sprężynek Pocket Plus, które wpływają na nienaganną sprężystość i wysoką elastyczność punktową produktu. Materac stanowi też doskonałe wsparcie i sprawia, że jest idealnym rozwiązaniem dla par z dużą różnicą wagową. Wierzchnia warstwa produktu została wykonana z dwóch wysokich blatów pianek – HR oraz FloFom. Materac reaguje na każdą zmianę ułożenia ciała i dostosowuje się do sylwetki. Hilding Dance to rozwiązanie dla par o dużej różnicy wagowej, którym ciężko znaleźć materac, odpowiadający obu stronom.

Odprężenie i regeneracja 

Materace do spania powinny przede wszystkim przynosić wysoki komfort. Trzeci produkt dedykowany parom o dużej różnicy wagowej to Hilding Modern. Jest to bardzo nowoczesny i wysoce elastyczny materac, który ma za zadanie zapewnić obu partnerom regenerujący i spokojny sen. Sprawdzi się u osób, ważących nawet do 140 kilogramów. Produkt posiada mniej jednolitą strukturę komórkową, w porównaniu do standardowej pianki, dlatego potrafi świetnie podtrzymać ciało i daje wysoki komfort. Konstrukcja materaca została sumiennie przemyślana, po to, by produkt zapewniał odprężenie oraz regenerację zmęczonych po całym dniu mięśni. Dzięki dopasowywaniu się do ciężaru ciała, partner śpiący obok nie będzie odczuwał żadnych ruchów. Kup materac Hilding Modern, by zakończyć wszelkie kłótnie i spory w waszej sypialni i zapewnić sobie spokojnie przespane noce.

Produkty dostępne na naszej stronie ABC Snu to materace najwyższej jakości, które pokochało już wielu klientów – w tym pary o dużej różnicy wagowej. Dołącz do ich zadowolonego grona już dziś!