Komfortowy i zdrowy sen wpływa bezpośrednio na codzienne funkcjonowanie. To on zapewnia regenerację organizmu i właśnie od jego ilości zależy, czy dzień zaczniemy pełni energii. Na jakościowy wypoczynek wpływa wiele czynników. Istotne są warunki panujące w sypialni, jak światło, czy temperatura, ale także odpowiednio dobrane akcesoria sypialniane. Bardzo ważny jest wybór kołdry, materaca, a nawet prześcieradła!

Jaką kołdrę wybrać?

Kupując kołdrę weź pod uwagę ile osób będzie korzystać z produktu. Jeśli dzielisz łóżko z partnerem powinniście zakupić proporcjonalnie większy model – najlepiej 200×200 lub 220×200. Oczywiście pod dużymi kołdrami wyśpi się także jedna osoba, jednak nie zapominaj, że nie działa to na odwrót. Na rynku znajdziesz produkty o różnym wypełnieniu. Kołdry mogą być wypełnione pierzem, puchem, czy materiałem syntetycznym. Wypełnienie dobieraj zgodnie z Twoimi potrzebami. Pamiętaj, że pierze może uczulać, dlatego przed zakupem sprawdź, które wypełnienie będzie dla Ciebie neutralne. Kołdry posiadają też różne poszycia – najlepiej wybierać jednak te bawełniane, ponieważ są delikatne dla skóry i nie powodują podrażnień. Na pewno zauważyłeś, że na rynku znajdziesz zarówno kołdry gładkie, jak i pikowane. Dzięki pikowaniu produkty nie tracą swojego kształtu, a wypełnienie nie porusza się wewnątrz nakrycia. Kołdra pikowana to bardzo wygodne rozwiązanie – modele jak te dłużej zachowują swój pierwotny wygląd i mogą służyć przez lata.

Wyśpij się wygodnie

Komfortowy sen każdej nocy - jak o niego zadbać?Twój materac jest już wysłużony, albo śpisz na kanapie lub wersalce? Czas to zmienić! Wcale nie musisz inwestować w nowy produkt bazowy, czy łóżko. Wystarczy materac nawierzchniowy 200×200, który w momencie zmieni jakość Twojego snu. Materace nawierzchniowe, czyli inaczej nakładki, mają za zadanie chronić obecne podłoże przed zabrudzeniami, ale także regulują twardość materaca bazowego. Dzięki tym produktom możesz zamienić niewygodne łóżko w miejsce, w którym naprawdę dobrze się wyśpisz. To również świetna opcja, jeśli chcesz przedłużyć żywotność nowego materaca i od początku zadbać o jego wygląd. Materace nawierzchniowe zostały wyposażone w pokrowiec, który łatwo zdjąć i możesz regularnie prać. To rozwiązanie zapewnia wysoką higienę snu, która jest bardzo istotna w komfortowym wypoczynku. Zabrudzenia materaca nie muszą więc być Ci straszne – z łatwością zadbasz o jego czystość. W naszej ofercie znajdziesz piankowe i naturalne materace nawierzchniowe o różnych właściwościach, dzięki czemu na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Ozdoba łóżka

Prześcieradło to bardzo ważny element wystroju wnętrza. Możesz dobrać produkt do koloru pościeli, czy dodatków, które masz w pokoju. Istotne są jednak także jego właściwości – niektóre modele przeznaczone są na chłodne noce, a inne na ciepłe. Prześcieradło bawełniane to bardzo dobry wybór, ponieważ zapewnia niesamowitą miękkość i komfort. Nada się zarówno latem, jak i zimą. Perfekcyjnym materiałem na prześcieradło jest bawełna egipska, z której wykonane zostały produkty w naszej ofercie. Zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza i jest niezwykle wytrzymała, a zarazem miękka. Bawełniane prześcieradła mogą służyć nawet przez lata i prezentować się świetnie.

Kupując akcesoria do sypialni kieruj się swoimi własnymi preferencjami i jakością produktów. Nie warto oszczędzać na jakościowym wypoczynku!

Materace Hilding polecane przez https://www.zdrowykregoslup.pl/