Nie da się w sposób ciągły pracować, dlatego nic dziwnego, że każdy człowiek musi kiedyś odpocząć. Najlepiej we własnej sypialni, w której można odciąć się od wszelkich problemów oraz zmartwień. Jednak aby było to możliwe, należy zaopatrzyć się w komfortowy materac, który będzie idealnie dopasowany do potrzeb użytkownika. Najlepiej w tej roli sprawdzi się materac piankowy, taki jak CUREM .LOG. 

CUREM .LOG jako materac piankowy

Wybierając materace do spania pod uwagę należy wziąć kilka czynników. Należą do nich między innymi stan zdrowia, preferowana twardość oraz waga. Z uwagi na to dość często polecane są materace piankowe, które idealnie sprawdzają się w większości przypadków. Do takich materacy należy CUREM .LOG, który posiada wypełnienie stworzone przy pomocy innowacyjnej pianki wyprodukowanej dzięki nowoczesnej technologii. To właśnie ona odpowiada za cechy materaca takie jak:

  • miękkość i lekkość,
  • wrażenie otulenia,
  • elastyczność punktowa,
  • podparcie kręgosłupa,
  • odporność na odkształcenia.

Każdy materac posiada również indywidualne cechy, które wynikają z zastosowanego rodzaju pianki lub pianek. W takim razie co zaoferować może CUREM .LOG?

Poznaj właściwości materaca CUREM .LOG

Nadaj wypoczynkowi inny wymiar z CUREM .LOG!Materace CUREM by Hilding należą do wyjątkowych produktów, które zostały stworzone z kilku rodzajów pianek. W ten sposób posiadają niepowtarzalne właściwości, z których skorzystać może praktycznie każdy! Wyróżnić można tutaj trzy rodzaje pianek. Pierwsza z nich stanowi rdzeń materaca i jest to hybrydowa pianka Fusion. Łączy w sobie najlepsze cechy pianek wysokoelastycznych oraz konwencjonalnych, a jej budowa zapewnia siedem stref twardości. oznacza to, że materac potrafi przystosować się do anatomicznej budowy ciała użytkownika, zapewniając mu doskonałe podparcie. Pianka Fusion odznacza się również wyjątkową wytrzymałością oraz elastyczną. Dodatkowo zastosowano tutaj piankę Visco, która należy do pianek termoelastycznych – oznacza to, że reaguje na temperaturę oraz nacisk ciała, dzięki czemu umożliwia idealne dopasowanie się i podparcie kręgosłupa. Wyróżnia się także wyjątkową miękkością i nadaje wrażenia otulenia. We wkładzie materaca CUREM .LOG znaleźć można także Serene, czyli redukująca nacisk oraz zapewniającą zdrowy sen piankę.

CUREM .LOG – dla kogo? 

CUREM .LOG odnajdzie się w każdej sypialni, ponieważ nadaje się zarówno dla singli, jak i par. Ponadto komfortowo wyśpią się na nim osoby cięższe oraz preferujące twardsze podłoże, ponieważ jest klasyfikowany jako materac twardy (H3). Nie można również zapomnieć, że CUREM .LOG będzie materacem idealnym dla alergików! Zbudowany został z bezpiecznych dla zdrowia oraz nie wywołujących reakcji alergicznych materiałów. W celu uniemożliwiania gromadzenia się wilgoci oraz bakterii we wkładzie, materac ubrano w pokrowiec Zeo Case, który w swojej strukturze posiada naturalne minerały – zeolity. Mają one właściwości antybakteryjne oraz neutralizujące nieprzyjemny zapach, dlatego idealnie sprawdzą się w sypialniach alergików. Nie można również zapomnieć o usprawnieniu cyrkulacji oraz specjalnym nacięciom i profilowaniom wkładu, które pozwalają na odpowiednią wentylację.

Materac CUREM .LOG może zostać zakupiony przez większość osób, ponieważ idealnie sprawdzi się jako podłoże zarówno dla par, jak i singli, alergików czy osób cięższych. Posiada również certyfikat AEH, który potwierdza jego wysoką jakość oraz fakt, że spełnia rygorystyczne standardy pod kątem ergonomii, higieny oraz klimatu.