Chcąc zadbać o jakość i długość naszego wypoczynku, warto wyposażyć swoją sypialnię w komfortowe podłoże do spania. Na współczesnym rynku mamy dostęp do licznych produktów, wśród których znajdziemy wysokiej jakości materace Fit.4.Sleep. Czym się wyróżniają oraz dlaczego warto w nie zainwestować? 

Materace Fit.4.Sleep a antyalergiczność

Decydując się na materace Fit.4.Sleep, stawiamy na produkty antyalergiczne, wykonane z materiałów nie nasilających alergii oraz skutecznie hamujących rozwój szkodliwych dla zdrowia mikroorganizmów. Gwarantuje to zdrowy i spokojny wypoczynek każdemu – niezależnie od tego, czy jesteśmy wrażliwi na alergeny, czy nie.

Materace Fit.4.Sleep a dwie twardości

Poznaj 5 cech, jakimi wyróżniają się materace Fit.4.Sleep!Materace Fit.4.Sleep są dwustronne, czyli obie jego strony zostały przystosowane do użytkowania i dodatkowo wyróżniają się inną twardością. W ofercie dostępne są produkty charakteryzujące się twardością H2/H3 lub H3/H4. W ten sposób jesteśmy w stanie idealnie dopasować odczuwalny komfort do aktualnych potrzeb i preferencji.

Materace Fit.4.Sleep a unikalne wypełnienie

Zarówno wąskie materace 90×200 cm, jak i szerokie – np. 160×200 cm wyróżniają się ciekawym wypełnieniem. Uwzględnić tutaj można piankę wysokoelastyczną o zwiększonej sprężystości, wytrzymałości i odporności na odkształcenia. Drugim typem są sprężyny kieszeniowe, zapewniające wysoką elastyczność punktową oraz redukcję drgań. Warto również zaznaczyć, że niezależnie od wypełnienia, gwarantują zdrowy i komfortowy sen.

Materace Fit.4.Sleep a prawidłowa cyrkulacja powietrza

Odpowiednia cyrkulacja powietrza, czyli inaczej wentylacja materaca, odgrywa niezwykle ważną rolę w zapewnianiu higienicznego snu. Wszystko z uwagi na fakt, iż zapobiega gromadzeniu się szkodliwych dla zdrowia bakterii, kurzu i wilgoci. Odpowiadają za to specjalne nacięcia oraz profilowania, które zostały wykorzystane w każdym produkcie od Fit.4.Sleep niezależnie od zastosowanego wypełnienia.

Materace Fit.4.Sleep a pokrowiec EasyRefresh

Każdy model z oferty Fit.4.Sleep, niezależnie od rozmiaru, w tym wąskie materace 80×200 cm oraz szerokie – 180×200 cm, zostały wyposażone w wysokiej jakości pokrowce EasyRefresh typu lato/zima. Wykonano go z antyalergicznej specjalnie impregnowanej tkaniny, która w znaczny sposób ogranicza rozwój pleśni. Co więcej, warto zaznaczyć, że jedna strona pokrowca delikatnie chłodzi latem, a druga zatrzymuje ciepło zimą.

Na zdrowy sen poświęcamy średnio ⅓ naszego życia, czyli średnio osiem godzin dziennie. Z uwagi na to, warto wyposażyć swoją sypialnię komfortowe produkty do spania, takie jak materace Fit.4.Sleep.